Övriga funktionärer

Revisor
Anna-Lena Danielsson
Torsdagsvägen 25
863 34 Sundsbruk
060-53 69 52, 070-566 19 59
annis.d@comhem.se

Revisor
Susanne Rönnberg
Östra Gunnsmark 224
915 94 Ånäset
0934-202 73, 070-516 51 06
sussisu@mail.se

Revisorsuppleant
Susanne Kemi
Hantverkargatan 24C
794 34 Orsa
0250-438 48, 070-390 69 89

Revisorsuppleant
Britt-Marie Svensson
Vibberbovägen 127
777 94 Söderbärke
0240-766 04
britt-marie@brodernasvensson.se


Valberedning, sammankallande
Ulla Enevåg
Vintergatan 47
793 41 Insjön
0247-411 14
ulla.enevag@gmail.com

Valberedning
Annica Gustafsson
Väse-Mosserud 350
660 57 Väse
054-86 30 21, 072-214 15 83
wolfhound@live.se

Valberedning
Ylva Tallqvist
Habbetorp 107
383 95 Mönsterås
070-322 99 30
ylva_t@hotmail.com


E-post till alla medlemmar i AHK: ahk@svivk.se

Avels- och hälsokommittén (sammankallande)
Per Hedlund
Valltorpet, Box 33
748 21 Österbybruk
070-760 10 07
per@hco.se

Avels- och hälsokommittén
Johanna Gulin
Svinnegarn, Huseby 28
745 93 Enköping
073-342 90 50
johanna.gulin@hotmail.com

Avels- och hälsokommittén
Hilda Idema
Tillhedsvägen 17
790 70 Furudal
072-256 62 15
hilda.idem@gmail.com


Valphänvisning
Helena Boo Robertsson
Påarp 1332
289 73 Immeln
070-914 44 96
hb.mr@outlook.com


Tidningen Varghunden, redaktör
Inger Högberg, tf
Åstorpsbacken 8
134 31 Gustavsberg
070-570 10 97
redaktor@svivk.se

Ansvarig tidningsutgivare
Lisen Ekström
Säckestad Karlsro 65
549 92 Moholm
0500-44 21 13
072-008 65 18
lisen@artcuinns.se


Sponsoransvarig
Helén Wieslander
Ingelsbo
332 92 Gislaved
0570-168 30
070-946 03 77
wieslander@yahoo.se
www.wieslander.info


Klubbshop, försäljningsansvariga
Anna Hedlund / Per Hedlund
Valltorpet, Box 33
748 21 Österbybruk
073-976 21 06
070-760 10 07
hedlund.anna@telia.com
per@hco.se


Certifierad utställningsansvarig
Irma Aalto
Östergökssvängen 57
163 54 Spånga
070-559 04 97
irma.aalto@gmail.com


Utställningsresultat
Poängräkning utställningar

Jessica Zetterlund
Kinne-Vedum, Nyckelmossen 1
533 97 Götene
076-875 14 44
j.zetterlund@live.se


Delegat till FIWC
Inger Högberg
Åstorpsbacken 8
134 31 Gustavsberg
070-570 10 97
inger.hogberg@telia.com


Webmaster
Per Hedlund, tf
Valltorpet, Box 33
748 21 Österbybruk
0707-60 10 07
webmaster@svivk.se